Da uvijek može gore pokazali su naši fudbaleri u današnjoj utakmici protiv Kozare iz Orlovaca. U okviru trećeg kola kupa RS poraženi smo na našem stadionu sa 2-1 od Kozare koja je ispala u petu ligu. Gosti su nam održali lekciju, poveli 2-0 do poluvremena, a onda su izašli golman Jokić i Krecelj jer više nisu mogli gledati našu nemoć. U drugom poluvremenu je ušao Braco Jokić (bez treninga) i malo uvezao našu igru te smo ipak igrali daleko bolje, ali smo uspjeli samo smanjiti na 2-1. Mislim da je ovo najveće dno u kojem je naša ekipa ikada bila.
Kup: Omarska – Kozara (D. Orlovci) 1-2
August 13, 2008
Category: Vijesti
Comments:












Ostavite tekst odgovora
You must be Prijavljeni Objaviti komentar.