Kup RS, 1.kolo
Prijedor: Gomjenica – Omarska 2-1
Ove godine smo vrlo brzo, već u prvom kolu zavrsili takmičenje u kupu RS. Poraženi smo u Prijedoru od Gomjenice sa 2-1, a igrali smo sa kombinovanim sastavom. Ovaj poraz niti boli niti je bitan, jer je bitna nedeljna prvenstvena utakmica u Omarskoj protiv dosta jake Slobode iz Mrkonjić Grada. Ekipu je od ponedjeljka preuzeo Rosić Miroslav Mingo i može radovati činjenica da je na treninzima bilo čak po 15-20 fudbalera, što uliva nadu u dobar rezultat.










Category:
Comments: 
Ostavite tekst odgovora
You must be Prijavljeni Objaviti komentar.