Završen prelazni rok

Category: Vijesti Comments: Nema komentara

FK_Omarska Jedanaest dana prije početka prvenstva situacija sa igračkim kadrom je otprilike poznata. U toku prelaznog roka uprava je obavila razgovore sa mnogobrojnim igračima ali je konačan rezultat dosta skroman. Najveće pojačanje je trebao biti Marko Kolundžija koji je trebao igrati na dvojnu registraciju, međutim on je u poslednjem trenutku prešao u Rudar iz Prijedora, a obzirom da je Rudar premijerligaš nema pravo davati igrače na dvojne registracije, te smo tako ostali bez Kolundžije, ali i bez Krivaje i još nekih očekivanih mladih igrača Rudara. Jedina pojačanja, tj. prinove su: golman Rauš iz Slavije, mladi Nišević Boris iz juniora Rudara, Lukić i Malešević iz Krajine, te dvojica Lazića iz Potkozarja. Uspjeli smo zadržati Đurkića i Đukića. Bašić je otišao u Slogu iz Trna, Vlačina u Gomjenicu, golman Jokić je izrazio želju da napustili  Omarsku, Zola i Šamo su  krenuli putem svih ostalih Romanića i otišli u Piskavicu. Sve u svemu, ekipa je otprilike na prošlogodišnjem nivou, možda malo slabija, ali je sasvim sigurno da su pripreme daleko bolje odrađene i da je ekipa spremnija. Pripremne utakmice ne ulijevaju povjerenje iako smo ostvarili 3 pobjede, remi i poraz. Igra protiv slabijih ekipa nije zadovoljila, ali svi se nadamo da će do početka prvenstva sve doći na svoje mjesto.

 

Ostavite tekst odgovora

4O4