Danas je odigrana prijateljska utakmica protiv trenutnog lidera premijer lige BiH Rudara iz Prijedora. Rudar je nastupio sa kombinovanim timom. Nastupili su: Kušljić, Brkić, Stjepić i Despotović od standardnih prvotimaca. Rudar je dokazao klasu i savladao nas sa 4-2, a utakmica je ukazala na nase nedostatke, ali i na neke kvalitete koje moramo više koristiti. Rudar je prvo poluvreme bio dosta bolji i na odmor se otislo rezultatom 2-0 za Rudar. Ulaskom mlađih igrača, posebno Višića i Jaćimovića odigrali smo vrlo dobrih 20 minuta na početku drugog poluvremena i uspjeli izjednačiti na 2-2, ali je Rudar do kraja pokazao da je kvalitetniji, fizički pripremljeniji, te je iskoristio dvije naše pogreške i zasluženo pobjedio 4-2. Sve u svemu, imamo razloga za zadovoljstvo, jer su se osjetili određeni pomaci u odnosu na utakmicu sa Ozrenom.
Klub je potresla i informacija da je protiv trenera Samardžić Gorana FSRS pokrenuo disciplinski postupak, te je trener suspendovan do okončanja postupka. Razlog je verbalni sukob sa pomoćnim sudijom po okončanja nedeljne utakmice.










Category:
Comments: 
Ostavite tekst odgovora
You must be Prijavljeni Objaviti komentar.