Omarska – Vrbas (Banjaluka) 4-4Jaćimović `45, Romanić De `60, Miljević `71, Višić `80
Mikanović 6, Višić 7, Anđić 7, Zdjelar 7, Nišević 7, Babić 7, Miljević 7, Romanić Da 7, Jaćimović 8, Romanić B 8, Romanić De 7. Trener: Milenko Vuleta.
Utakmica dvije poslednjeplasirane ekipe u ligi je i bila na tom nivou. Kisa, dvadesetak najvjernijih gledalaca i potpuno dezorganizovane ekipe. Ipak treba istaći da je i u takvoj utakmici Omarska bila daleko bolja i trebali smo pobjediti ubjedljivo da su napadači, a posebno Jaćimović bili prisebniji. Mi smo prvo propustili tri dobre prilike, a gosti dolaze u vođstvo u 25.minutu iz jedne lijepe akcije. Izjednačujemo u 45.minutu, golman gostiju je kratko odbio jednu loptu, direktno na nogu Jaćimoviću koji je odbija u gol. U 54.minutu gosti ponovo vode nakon jednog dobrog šuta sa 25 metara. Mi izjednačujemo na 2-2 golom Dejana Romanića koji je dobro ispratio jedan centaršut Anđić Vladana. U 75.minutu slavljenik Miljević postiže najlepši gol ove sezone iz slobodnog udarca sa 30 metara. Lopta je od prečke završila u mreži. Gosti su nakon toga bili potpuno demoralisani i razbijeni, a mi u sledećih desetak minuta mašimo nekoliko stopostotnih prilika. U tim momentima gosti uopšte nisu igrali, svaki naš napad je bio 3-1, 4-1, ali su se napadači svaki put spetljali. U 84.minutu prvo gosti izjednačuju još jednim lepim golom sa 25 metara, a u sledećem napadu Višić postiže svoj prvenac koristeći gužvu u šesnaestercu. Iako smo mislili da je tada gotovo gosti glavom nakon jednog nabačaja izjednačuju bukvalno u poslednjoj sekundi utakmice.










Category:
Comments: 
Ostavite tekst odgovora
You must be Prijavljeni Objaviti komentar.