Đenadija, Nišević Nemanja, Jaćimović
Utakmicu su poceli: Begovic, Andjic Vladan, Nisevic Dejan, Romanic Bojan, Visic, Krecelj, Nisevic Nemanja, Jacimovic, Grahovac, Panic, Hrvacanin
Usli: golmani Vasiljevic i Petrovic, Gavranovic Stefan, Djenadija, Rosic Djordje, Miljevic, Zdjelar, Pusac.
Omarska je odigrala prvu prijateljsku utakmicu protiv ekipe Brda. Slavili smo 3-1, a bolju igru su danas pruzili igraci koji su usli sa klupe, jer smo na poluvremenu gubili 1-0. Brdo se pokazalo u lijepom svijetlu i vjerovatno imaju ekipu za sam vrh regionalne lige. Sansu je dobio i golman Petrovic koji je do sada nastupao za Zupu iz Milosavaca. Nije nastupio samo Romanic Dejan koji ima problema sa koljenom, a u narednim danima ce se utvrditi priroda povrede.
Strijelci za Omarsku su bili Djenadija, Nisevic Nemanja i Jacimovic.
Trenira se i dalje odlicno, s tim da je prosao najtezi dio. U ponedjeljak u 13:00 je izvlacenje takmicarskih brojeva kada cemo saznati i raspored, a vec je poznato da prvenstvo pocinje 17.avgusta










Category:
Comments: 

Ostavite tekst odgovora
You must be Prijavljeni Objaviti komentar.