Uh. Zaista je bilo burno poslednjih desetak dana. Naime, nakon potpunog raspada kluba i ispadanja iz druge lige, slobodno se može reći da u ova dva mjeseca klub nije ni postojao, pa se čak nije pripremao ni za trećeligaško takmičenje. Međutim, 5. avgusta smo obavješteni od saveza da je došlo do reorganizacija drugih liga (ponov tri grupe) i da su zbog namještanja utakmice Omladinac iz Brestovčine i Sloboda iz Vinske izbačeni iz druge lige, te da slijedom toga Omarska ostaje drugoligaš.
Kuriozitet je da je Savez insistirao da nastupimo u drugoj ligi, a da smo se mi svim silama zalagali da igramo u trećoj. Ipak na kraju smo uvršteni u drugoligaše, nekakva uprava je skrpljena na brzinu, za trenera je imenovan Radanović Zoran Pokac i faktički bez dana priprema smo ušli u drugoligaško takmičenje.










Category:
Comments: 
Ostavite tekst odgovora
You must be Prijavljeni Objaviti komentar.