Category: Vijesti Comments: Nema komentara

Sudija: Zoran Jovanović(Mrkonjić Grad). Gledalaca:100
Žuti kartoni: Krecelj(Omarska) Bjelić, Tatić(Borac)
Omarska: Jokić Ml. 7, Protić 7, Krecelj 6, Anđić 6, Rosić 6, Stjepanović Ž 8, Miljević 8, Dakić 8, Macura Ml. 8,  Jokić Ml. 8, Šoškan 6 (Šiljegović 5). Trener: Rosić Miroslav.
Borac: Reljić 7, Kondić 6, Čelica 6 (Gajić 6), Burudžija 7, Miljuš 6, Maksimović 8, Brkić 6 (Bjelić 6), Dobrijević 8, Bakić 6 (Marin – ), Tatić 8, Jajčanin 7.

OMARSKA – Preokret u Omarskoj. Iako su već u 23.minutu gosti iz Kozarske Dubice vodili sa 2:0, domaćin je do poluvremena uspio da izjednači na 2:2. U nastavku utakmice Omarska je preko Macure došla do pobjede, koja joj ne znači mnogo,  jer se odavno oprostila od drugoligaškog društva.

R.S.G

* Nakon serije rezultatskih neuspjeha i definitivno izgubljenih svih šansi za opstanak, napokon je i trener Zubanović podnio ostavku. Ekipu je danas sa klupe vodio Rosić Miroslav, a u jednoj rezultatski nebitnoj utakmici Omarska je igrala samo radi svog ugleda i uspjela slaviti sa 3-2. Nakon odlaska Zubanovića u ekipu se vratio Dakić i dosta je doprineo danjašnjoj pobjedi.