Počele pripreme

Category: Vijesti Comments: Nema komentara

FK_OmarskaNakon prošlosezonskog  ispadanja iz druge fudbalske lige RS – grupa zapad, fudbaleri FK ”OMARSKA” će se ove godine takmičiti u trećoj fudbalskojligi RS – Grupa Prijedor. Danas su počele pripreme za predstojeću sezonu. Iako su pripreme počele samo desetak dana pred prvenstvo ambicije kluba su jasne, ekspresan povratak u drugu ligu, gdje nam je i mjesto. Trener je ponovo provjereni stari fudbalski vuk Rosić Miroslav – Mingo uz podršku mladog i talentovanog trenera Miljevića koji će takođe nastupati u ulozi igrača. Nadamo se da će ponovo biti strah i trepet za protivničke mreže. Igrački kadar je uglavnom isti. Otišli su  samo Stjepanović Želimir i Predojević Zoran u FK ” Željezničar” iz Banjaluke, klub se zahvalio Macura Željki, a veliki  nedostatak će predstavljati i odsustvo Anđić Dalibora koji ne može nastupati jer se opredjelio za sudijski poziv u istom rangu takmičenja. Eventualna pojačanja su moguća, naročito ako se nakon prvih kola pokaže da su neophodna.

Ostavite tekst odgovora

4O4