Kup, 2.kolo
Kostajnica: Partizan – Omarska 1-4
Završena je još jedna sezona. Ova je bila više nego uspješna, nadmoćno smo osvojili titulu u trecoj ligi, a prošli smo i prva dva kola kupa. U oproštajnoj utakmici održali smo predavanje ovogodišnjem prvaku četvrte lige Partizanu i to u Kostajnici. Otišli smo sa polovičnim sastavom, tj. sa pet juniora, i već u petnaestoj minuti vodili 3-0, te o ovoj utakmici neću dalje dužiti. Ovim smo se plasirali u treće kolo kupa RS, a nastavak kupa je na jesen.










Category:
Comments: 
Ostavite tekst odgovora
You must be Prijavljeni Objaviti komentar.