Prošao je ljetni odmor i danas je održana prozivka za sledeću sezonu u drugoj ligi. Prozivku je održao novi trener Miljević Milibor kojem je ukazano povjerenje nakon što Mingo nije htio produžiti ugvor uslijed zasićenja. Bilo je dosta neugodno jer neki igrači traže novac da bi igrali. Žalosno je da se radi o mladim igračima koji su ponikli u Omarskoj, Šeki, Jokić golman, Đorđin…To je ipak stvar rukovodstva, a što se tiče pojačanja očekujemo neke mlade i neafirmisane igrače iz Rudara. Pripreme počinju sutra, pa ćemo vidjeti u kom smjeru će se odvijati.
Počele pripreme
Juli 21, 2005
Category: Vijesti
Comments:











Ostavite tekst odgovora
You must be Prijavljeni Objaviti komentar.