Nakon ljetnje stanke krenule su i pripreme za novu trećeligasku sezonu koja bi ove godine trebala biti uzbudljivija jer su Slavija sa Zubanom i komplet novim timom a i Bratstvo iz Kozarca najavili borbu za titulu. Novi šef stručnog štaba je prekaljeni trećeligaski Lisac Rosić Miroslav Mingo, a ekipa je faktički ostala sva na okupu, osim Miše Hrvaćanina koji je otišao u Banjalucki Željo i Vidovića koji se vratio Rudar. Još uvijek nema pridošlica ali pitanje je da li će iko i doći. Momci vrijedno treniraju već pet dana i vjerovatno će spremno dočekati prvo kolo kada nam u goste dolazi Vodičevo, a vec u drugom kolu putujemo na derbi u Kozarac. Već su dogovorene prijateljske utakmice sa Gomionicom iz Majdana i Rudarom, a do početka prvenstva nas očekuje i prvo kolo kupa protiv Borca iz Drvara. SRETNO PLAVI.
Pripreme 2006
August 2, 2006
Category: Vijesti
Comments:











Ostavite tekst odgovora
You must be Prijavljeni Objaviti komentar.