Ovogodišnju kup sezonu smo završili odmah na početku . U prvom kolu nam je u goste došao Borac iz Drvara. Kao i prošle godine u regularnom dijelu je bilo neriješeno 1-1,a na penale su ovaj put prošli gosti iz Drvara. Penale su promašili Kraćo, Krecelj i Šiljegović. Omarska je povela 1-0 golom Dakića a do kraja prvog djela gosti su izjednačili iz opravdano dosudjenog penala. Utakmica je naravno bila tako reci netakmičarska u kojoj je trener Rosić provjerio mogućnosti mladjih igrača i otprilike vidio na koga može a na koga ne može ozbiljno računati. Uglavnom umjesto da u nedelju idemo u Oštru Luku na drugo kolo kupa u goste nam dolazi bolja provjera juniori Banjalučkog Borca.
Kup: Poraz protiv Borca (Drvar)
August 15, 2006
Category: Vijesti
Comments:












Ostavite tekst odgovora
You must be Prijavljeni Objaviti komentar.