Slaven istupio iz lige

Category: Vijesti Comments: Nema komentara

FSPPrijedorFK Slaven iz Dobrljina je prema najavama istupio iz lige tako da nismo ni odigrali ovonedeljnu utakmicu, a tu smo utakmicu trebali kao domaćini igrati u Kozarcu, jer je stadion u Omarskoj još uvijek suspendovan. Inače, savez još uvijek nije obznanio kazne iako je najavio oštre  mjere.

<<Prethodna utakmica                       Sledeća utakmica>>

Ostavite tekst odgovora

4O4