FK Slaven iz Dobrljina je prema najavama istupio iz lige tako da nismo ni odigrali ovonedeljnu utakmicu, a tu smo utakmicu trebali kao domaćini igrati u Kozarcu, jer je stadion u Omarskoj još uvijek suspendovan. Inače, savez još uvijek nije obznanio kazne iako je najavio oštre mjere.
Slaven istupio iz lige
Oktobar 7, 2006
Category: Vijesti
Comments:











Ostavite tekst odgovora
You must be Prijavljeni Objaviti komentar.