Omarska – Ozren 8-0

Category: Vijesti

16 - omarska-ozren801006. Omarska-Ozren 8:0(3:0)

Krecelj u 14. i 62., Jaćimović u 17., 69., 82. i 87., Anđić u 37. i Rosić u 73.minuti
Sudija: Nemanja Malić (Banjaluka) 8. Gledalaca: 250
Žuti kartoni: Malešević (Omarska), Sofrić (Ozren)

Omarska: Begović -, Da. Romanić 7 (od 58. De. Romanić 7), Zdjelar 8, B. Romanić 7,5, Panić 8, Krecelj 8 (od 63. Rosić -), Grahovac 7 (od 73. Pađan -), Anđić 8,5, Jaćimović 9, Malešević 7,5, Višić 8 Trener: Milenko Vuleta

Ozren: Ćuković 5, Sofrić 5, Majstorović 5, V. Katanić 5,5, Lukić 6, Vuković 5, Todić 5,5, Đedović 5, Ćirić 5, Ristić 5, N. Katanić 5. Trener:-

OMARSKA – Fudbaleri Omarske „gaze“ svoje rivale u prvenstvu Druge lige Republike Srpske-grupa Zapad i poslije odigranih deset kola, sa devet pobjeda i samo jednim porazom, čuvaju lidersku poziciju sa 27 osvojenih bodova, tri više od najbližeg pratioca, dobojske Sloge. U petom ovosezonskom meču mreža im je ostala netaknuta.

Ovoga puta izabranici trenera Milenka Vulete „deklasirali“ su oslabljeni tim Ozrena iz Petrova, savladavši ga ubjedljivim rezultatom 8:0 (3:0), koji je najbolja ilustracija odnosa snaga dva stara rivala. Susret je protekao u znaku Ognjena Jaćimovića, koji se čak četiri puta upisao u listu strijelaca.

Ipak, najljepši trenutak dogodio se u 37.minuti, kada je Vladan Anđić krenuo po lijevom boku sa svoje polovine i probivši odbranu protivnika u njenom kaznenom prostoru poslao loptu po zemlji u sam suprotan ugao gola gostiju. I ovoga puta lider drugoligaškog karavana imao je podršku nedavno formirane navijačke grupe “Buldozi”.