Omarska – Omladinac Banjaluka  2-1

Category: Vijesti

Omarska – Omladinac 2-1

Krecelj, Janjić – Bihorac

Sudija: Škrbić (Bosanska Gradiška). Gledalaca:350.

Omarska: Anđić D 8, Anđić Lj 7, Lužija 6, Anđić N 6 (Stanar 6 ), Janjić 6, Stambolić 6, Krecelj R 6, Samardžić 7, Krecelj 7, Mijatović 7, Delić B 6. Trener: Drago Romanić.

Omladinac:  Stančić 6, A. Gagula 6, Madar 6, Kuljanac 6, L. Gagula 7, Mijanović 6, Hamzić 6, Grahovac 6, Bihorac 7, Kasipović 6, Krivić 7.

OMARSKA – Domaći igrači slave pobjedu, ali za to treba prije svega da zahvale odličnom golmanu i sportskoj sreći. Poveli su golom Krecelja iz jedanaesterca kojeg je sudija Škrbić ispravno dosudio pošto je Krecelj u jednom solo prodoru sam izbio pred golmana a potom sapleten sa leđa. Početkom drugog poluvremena gosti su izveli jedan opasan napad, ali je golman Anđić opet uspješno intervenisao.  Uslijedio je atak Omarske i na jednu centriranu loptu najviše je skočio centarhalf domaćih Janjić i Omarska je povela sa 2:0, ali gosti se ne predaju i u nekim momentima diktiraju igrom. Gol za Omladinac postigao je Bihorac.

Nedeljko MILOVAC.

<<Prethodna utakmica          Sledeća utakmica>>

4O4