Mijatović 2, Knežević – Radomir

Sudija: Račić (Banjaluka). Gledalaca: 500.

Omarska: Anđić S 9, Prcać 7, Stanar 7, Mamuza 7, Gavranović 7, Janjić 7, Mijatović 9, Knežević 8, Miletić 7, Lazić 7 (Romanić 7), Delić B 8. Trener: Ante Gombović.

Sloga: Denić 5, Dajić 7, Janković 6, Novaković 7, Nježić 6, Kojić 6, Šaula 5 (Baković 6), M.Nježić 6, Radomir 7, Vranješ 6, Lepir 7.

OMARSKA – Sudija Račić ovaj put nije trebao ni donositi kartone. Akteri današnje utakmice nisu mu dali prilike igrajući izuzetno korektno. Pored toga što je bila fer, igra je bila lijepa i efikasna. Smjenjivale su se šanse u korist i jednog i drugog tima. Prvo je šansu imala gostujuća ekipa, kada je Lepir izašao sam pred Anđića, ali ovaj fantastično reaguje.

Domaći su poveli golom Kneževića iz akcije u kojoj je učestvovao skoro cijeli napad. Gotovo u istom minutu Mijatović koristi grešku gostujućeg golmana i povećava rezultat na 2:0. Početkom drugog poluvremena domaći igrači su stali što je iskusni Radomir iskoristio i smanjio rezultat na 2:1. U nastavku gosti preuzimaju inicijativu, ali domaći u 88.minutu koriste jedan uspješan kontranapad i Mijatović ponovo šalje loptu u mrežu pored danas nesigurnog Denića.