Počelo je novo izdanje Mini maxi lige. Prošle godine su naši dječaci (2000 godište) bili više nego uspješni, pa su u svojoj kategoriji trijumfovali prvo u Prijedoru, a potom i na finalnom takmičenju u Bijeljini.
I ove godine je Mini maxi liga organizovana na identičan način, a sva takmičenja se odigravaju vikendom u balonu ”Lasta company”. Ove sezone Oamrska će nastupiti sa dvije selekcije: godište 2001 i 2003.
Liga je počela 30.11 i već su odigrana dva kola. Inače u svakoj kategoriji nastupa po 9-10 klubova.
2001 godište. U prvom kolu je Omarska sa 3-0 savladala ekipu FSA (Vracar 2, Đukic) U drugom kolu je Omarska savladala Bratstvo iz Kozarca sa 4-0 (Vračar 3, Đukić) 2003. godište Omarska – FSA 2-3 (Šunić 2) Omarska – Kozara 3-0 pf – Kozara nije nastupila Pročitajte više..









Category:
Comments: 

