Omarska – Slavija (Prijedor) prekid

Category: Vijesti Comments: Nema komentara

FK_Omarska299. Omarska – Slavija 3-0 (pf)
Igrači Slavije u `25 minutu fizički napali sudiju

OMARSKA – Dočekali smo i četvrti prekid ove sezone i to u utakmici sa Slavijom. Utakmica koja je trebala biti derbi, iako su obe ekipe izgubile šanse za titulu, prekinuta je već u dvadesetom minutu. Prekid i nije iznenađenje obzirom na mentalni sklop igrača Slavije. Gosti su imali prvu stopostotnu šansu ali je nisu iskoristili, već u 15.minutu Zola sa šesnaest metara odlično puca po zemlji i dovodi nas u vođstvo od 1-0. U 25.minutu kraj priče. Jedan igrač Slavije se bunio zbog dosuđenog auta i vjerovatno zbog psovke sudija mu je pokazao crveni karton. Nakon toga došlo je do gužve, udaranja sudije i prekida utakmice. Ja lično imam osjećaj da je do prekida došlo namjerno jer je utakmica igrana po neviđenom pljusku te igrači kao da su jedva dočekali da se utakmica prekine.

Ostali rezultati: Podgrmeč – Sloga 0:1, Gomjenica – Bratstvo 3:1, Partizan – Potkozarje 3:1, Rasavci-Kozara 1:0