Banjaluka: Jedinstvo – Omarska 2-0
S. Obradović 2
Sudija: Vila (Prijedor). Gledalaca:400.
Jedinstvo: Nezirević 7, N. Mahmutović 6, Hadžialagić 6, Čavka 7, Memić 7, M. Vehabović 6, O. Obradović 6 (A. Čavka 7), I. Mahmutović 6, F. Čavka 6, S. Obradović 8, Mahmutović 8 (M. Vehabović -)
Omarska: Anđić S 6, Prcać 6, Stanar 6, Mamuza 7, Gavranović 6 (Župani 5), Janjić 6, Mijatović 6 , Romanić 6 (Vuleta 5), Miletić 6, Lazić M 6, Delić B 6. Trener: Ante Gombović.
BANJALUKA – Fudbaleri Jedinstva su posle slabe fudbalske predstave uknjižili nove bodove u susretu sa Omarskom. U prvom dijelu vodila se ravnopravna borba u kojoj je domaćin propustio nekoliko prilika za postizanje golova, ako i gosti koji su pred kraj poluvremena propustili priliku da dođu u vođstvo (Lazić).
U nastavku meča domaćin je zaigrao angažovanije što je urodilo plodom. Igrao se 54.minut kada je Senad Obradović nakon slobodnog udarca sa lijeve strane, skraćenog kornera, glavom zahvatio loptu i savladao skamenjenog Anđića. Pet minuta prije kraja, isti igrač postavio je konačan rezultat ovog susreta. Akcija je bila skoro identična, Ponovo centaršut sa lijevog krila, ponovo dobar skok Obradovića i to je 2:0 z Jedinstvo.
M.P.










Category: 
